"Naujas gyvenimas" 

9 mėnesių programa

Jūs gimėte būti sėkmingi, turtingi, sveiki, laimingi. Ir, tikriausiai, tokie ir svajojote būti. Neabejoju, jog kūrėte svajones apie profesiją, šeimą, apie namus, kuriuose gyvensite, keliones ir įvairius kitus dalykus. Bet dažnai mūsų gyvenimas pasuka ne tuo keliu, kuriuo tikėjomės eiti. Ir tai įtakoja aplinka, į kurią pakliūname, nes ji į musų pasąmonę "suprogramuoja" ne tas "programas". Bet jūs vaikystėje buvote teisūs! Gausa ir sėkmė - natūrali Visatos būsena. Visata nori, kad jūs būtumėte ir sveiki, ir sėkmingi, ir laimingi, ir turtingi. Gera žinia ta, kad viską galite susikurti DABAR. Ir visai nesvarbu, kur gyvenate, ką gyvenime veikiate, kiek jums metų. Sėkmė lydi drąsius! 

Kodėl verta rinktis "Naujas gyvenimas" programą? 

Nes po šio 9 mėnesių kurso jūs mokėsite savarankiškai, sąmoningai kurti save ir savo gyvenimą! Programa "Naujas gyvenimas" suskirstytas į tris etapus po tris mėnesius:

Pirmasis etapas

PAMATINIŲ ĮSITIKINIMŲ ĮTVIRTINIMAS PASĄMONĖJE (3 mėn.)

Šio etapo metu mokoma įtvirtinti įsitikinimus, kurie padės jums valdyti savo mintis, užmegs ryšį su pasąmone, pakeis požiūrį į sėkmę, pinigus, pajamų galimybes ir kt. Visa tai įsitvirtins jūsų pasąmonėje ir nuo šiol dirbs jūsų naudai apskritą parą.

Antrasis etapas

KVANTINĖS REALYBĖS BAZINIAI ĮSITIKINIMAI (3 mėn.)

Šiame etape įsitikinimai padės jums suvokti, kaip veikia visata kvantinėje realybėje, kokias galias jūs turite, kaip galite jas valdyti ir gauti tai, ko norite. Visa tai įsitvirtins jūsų pasąmonėje dar tvirčiau. Tai reiškia, kad ir jie nuo šiol dirbs jūsų naudai apskritą parą.

Trečiasis etapas

GYVENIMO KŪRIMAS (3 mėn.)

Šiame etape pasirinksite, kurią gyvenimo sritį norite tobulinti ir išmoksite tai padaryti naujų įsitikinimų įtvirtinimo pasąmonėje pagalba. Tai reiškia, kad nuo šiol jūs esate sąmoningas savo "Naujo gyvenimo" kūrėjas.

Po šio 9 mėnesių kurso jūs mokėsite savarankiškai, sąmoningai kurti save ir savo gyvenimą!

Kam reikalingos 36 savaitės?

Per tiek laiko suvoksite, kaip veikia šis pasaulis ir kaip mintimis kurti savo gyvenime viską, ką norite

Ką mes su jumis darysime tuos 9 mėnesius? Taikysime autorinę praktinę sistemą realiame gyvenime, kuri apima visus trumpalaikius (3 mėnesių) projektus: sėkmė, pinigai ir gausa, sveikata, grožis, santykiai.

← Trumpas įvadinis video apie 9 mėn. projektą 

Nusiteikite tuos 9 mėnesius padirbėti 100%. Bet tai bus tik apie pusę valandos kasdien intensyvaus darbo. Rezultatas priklausys nuo to, kiek nuoširdžiai dirbsite.

Tą pusvalandį sudarys:

  • rytą 4 praktikos po 5 minutes;
  • prieš miegą dienoraštis 5-10 minučių.
  • dienos bėgyje - "proto žaidimai".

Vieną kartą į savaitę asmeniniame pokalbyje aptarsime, kaip jums sekėsi, atsakysiu į iškilusius klausimus, pakoreguosiu, jei suprasiu, kad nukrypote ,,nuo kurso". Taisysime klaidas ir eisime toliau.

Pirmus savo darbo daigelius galite pamatyti jau ir po 2 savaičių, bet jei nedarysite to 3 mėnesius, neturėsite ilgalaikio rezultato. Aš jus palaikysiu, vesiu, taisysiu klaidas, nes dirbti nematant rezultato ne visada lengva. Todėl duosiu vizualios medžiagos, knygų, kad būtų lengviau suvokti.

Neišsigąskite, viskas paprasta ir lengva. Ir labai įdomu! "Stebuklai" garantuoti!