Kaip aš tapau minčių trenerė?

Mano istorija ir patirtys

Lionė - žmogus praktikas

Mano istorija 

Aš esu Lionė. Užaugau "tarybiniais" laikais, kur visi buvom lygūs, kur buvom išmokyti "nekišti" galvos aukščiau kitų, norėti tik tiek, kiek visiems paskirstyta.

Mokykloje mane vadindavo "Lionė - moksliukė". Buvau matematikė, mėgau skaičius, bet gyvenimas pasuko visiškai kitu keliu, nes tada nelabai žinojau, ką noriu veikti.

Na, o po to santuoka, išgeriantis vyras, vaikai ir taip gyvenimas tekėjo įprasta vaga. Kaip dabar suprantu, tokia vaga, kurią man "suprogramavo" aplinka.

Asmeniniu tobulėjimu susidomėjau jau seniai, prieš 20 metų. Tada ir pajutau, kad galima gyventi ir kitokį gyvenimą: gražesnį, laimingesnį, įdomesnį. Skaičiau įvairiausias knygas, bandžiau visokias praktikas.

Labiausiai man įstrigo Peter Kummer knygos. Aš taip jomis žavėjausi, kad dariau visas praktikas, kurios ten buvo rekomenduojamos. Kaip šiandien atsimenu, tris kartus per dieną bėgdavau į miegamąjį ir po 10 minučių įsivaizduodavau savo ateitį. Tik dabar suvokiu, kad jau tada, nelabai suprasdama, naudojau vizualizacijas, naudojau minties jėgą, naudojau kvantinės realybės kūrimo metodus ir praktikas. Ir dabar galiu patvirtinti, kad mano kurta vizualizacija, tapo realiu gyvenimu: vyras, sodyba, automobilis, gyvenimo būdas. Tik buvo vienas dalykas, kuris man kliudė turėti daugiau - aš po kurio laiko viską mečiau, nes išsigandau, kai senasis mano gyvenimas pradėjo byrėti į šipulius.

Prieš 6 metus, apsigyvenusi atokioje sodyboje, savo svajonių sodyboje, aš ir vėl susimąsčiau, ko noriu iš gyvenimo. 10 metų sunkiai dirbusi, kartu su vyru sukūrusi verslą, nebuvau laiminga, nes nuo ryto iki vakaro lėkiau per Lietuvą, kad mano verslas suktųsi. Neturėjau laiko nei sau, nei šeimai.

Pradėjau ieškoti atsakymų į klausimus: negi pinigai uždirbami taip sunkiai? Kodėl darau nemėgstamus dalykus? Gal yra būdų pinigus uždirbti paprastai ir lengvai?

Ir tada vienuose internetiniuose mokymuose man ,,už akies užkliuvo" video, kuriame buvo kalbama apie minties jėgą ir kaip jos pagalba galima turėti viską, ko tik panorėjus. Staiga man galvoje tarsi užsidegė lemputė: o jei tai tiesa? O jei tai iš tikrųjų galima?

Atėjo suvokimas ir aš supratau, kad juk visa tai, ką dabar turiu, pati sukūriau savo minčių pagalba! Be to, metodika, kurią atradau dabar, man pasirodė paprasta ir lengva. Visiškai tokia, kokios ieškojau.

Pradėjusi praktikas, jau po 3 mėnesių pasirodė ,,pirmieji daigeliai". Man tai suteikė pasitikėjimo ir ryžto eiti toliau. Mane džiugino tai, kad galiu kurti sąmoningai, galiu turėti greitus rezultatus, ne kaip tada, prieš 20 metų. Ir, eureka! Aš supratau, kokią misiją šiame gyvenime turiu atlikti. 

Mano misija - padėti daugybei žmonių kurti gyvenimus tokius, kokių jie nori! Tuo labiau, kad man visą gyvenimą labiausiai sekėsi padėti kitiems žmonėms, keisti jų gyvenimus. Mokslas apie kvantinę mechaniką man suteikė pasitikėjimo kurti savo ,,Kvantinę realybę" (https://www.facebook.com/groups/kvantine.realybe - atvira grupė) ir taip gimė idėja tapti minčių trenere

Lionė 

Dalinimasis sėkmės istorija

Įgytos žinios ir patirtys

Pagrindiniai kursai, pakeitę mano gyvenimą + DAUG DAUG PRAKTIKOS SU SAVIMI

Esu moteris, Lionė, kaip ir Jūs, kuriai nuo mažų dienų "kalė" į galvą, jog būtinai reikia baigti mokslus, gauti diplomą, įrodantį, jog esu tinkama specialistė. Šioje dabartinėje mano srityje daugybė sertifikatų ir pažymų, kuriuos turiu sukaupusi, dalyvavimai seminaruose, perskaitytos knygos nesuteikia tiek naudos, jei nėra praktikos. Esu žmogus PRAKTIKAS, o šie kursai (žemiau išvardinti) suteikė žinių ir pasitikėjimo kuriant savo autorinę, funkcionuojančią metodiką. Tai buvo:

  • Sergey Vsekhsvyatskiy (Nastavnik.pro) 4 mėnesių kursai
  • "Atleidimas ir Ho'oponopono metodas" seminarą veda Sascha Ansahl, Vokietija

Aš turiu savo mentorių, kuriuo žaviuosi, seku ir mokausi. Tai mokytojas, dėstantis minties galią 40 metų visame pasaulyje. Kviečiu ir Jus prisijungti prie mano mentorystės bei augti kartu, nes aš kasdien esu smalsi, ieškau ir žiūriu YouTube video, kurie plečia mano sąmoningumo lygį, suteikia dar daugiau asmeninio augimo per savo praktikas, atliekamas kiekvieną dieną. 

Gyvenu vienumoje, nuošalioje sodyboje, praktikoms ir apmąstymams skiriu daug laiko, patikrinau ir įsitikinau, kad mano sukurta metodika funkcionuoja, veiksminga ir rezultatyvi. Drąsiai ir noriai dalinuosi su Jumis!

Jūsų busima mentorė Lionė!