Asmeninis tobulėjimas

05/26/2019

Knyga - vienas iš būdų asmeninio tobulėjimo kelyje
Knyga - vienas iš būdų asmeninio tobulėjimo kelyje

Į šią žemę atėjome gyventi pilnavertį, harmoningą, kupiną džiaugsmo ir dvasinės ramybės gyvenimą.

Daugelio žmonių klaida yra ta, kad jie tiki viskuo, ką galvoja apie save ir dažnai nesuvokia savyje esančių jėgų, kuriomis įtakoja tai, kas su jais pačiais ir aplink juos vyksta. Tik atsiradę ant bedugnės krašto suvokia, jog atėjo laikas žengti pokyčių keliu. Tas kelias - asmeninis tobulėjimas. Pradėję žengti tuo keliu suprasite, kad jūs ne aplinkybių auka, o tų aplinkybių kūrėjas. Ir nėra nieko, kas jums kurtų nepalankias aplinkybes. Visata nori jums tik gero! Kai suprasite, jog vienintelis varžovas esate jūs pats, galėsite pradėti kurti gyvenimą tokio, kokio norite, nes viskas jūsų rankose.

Durys, vedančios į naują nuostabią ateitį atsidaro tik į jūsų vidų. Visi atsakymai ir sprendimai yra tik jumyse. Ir visiškai nesvarbu, kokiu keliu jūs atėjote, kuo buvote iki šiol. Gyvenimas ima keistis tą minutę, kai jūs kreipiatės į savo begalines galimybes, kurios visada buvo ir bus jumyse. Ir tik jūs sprendžiate, ar jomis naudotis, ar ne.

Jūs atėjote į šį pasaulį kurti save, tobulinti save ir tapti savo gyvenimo Pikaso, kad gyventi meilėje, džiaugsme ir gausoje.

Sveiki atvykę į pokyčių kelią!