Pinigai ir gausa

05/05/2019

Kas yra turtingas žmogus? Ir koks jo mąstymas?


Buvo laikas, kai visi mes buvome mokomi į pinigus žiūrėti kaip į tai, kas yra "purvina", "nešvaru", ir pinigai uždirbami "juodais" darbeliais. Žmonės savo gyvenimuose labai dažnai dėmesį koncentruoja į trūkumus ir visada akcentuoja tai, ko neturi. Tačiau yra dalis žmonių, kurie elgiasi ir mąsto priešingai, pastebėdami gausą aplink save, gamtoje, pasaulyje. Žemėje gyvena daug turtingų žmonių, bet jie ne visada buvo tokie. 
Ką jie darė kitaip ir kaip mąstė? 

Ir vis dėlto, jie mąstė... Mąstė kitaip, nes gerovė - tai būsena, kai visko užtenka. Žmogus gyvena gausoje, kai pinigai ir kitos gėrybės neša tai, ką turi nešti: džiaugsmą, malonumą, tobulėjimą. Pas žmogų, kuris viduje neturi gausos mąstymo (šis mąstymas eina kartu su dvasine ir emocine gausa), pinigai ateina sunkiai, taip pat sudėtinga sukoncentruoti dėmesį į gerovę, turtus.

Gyventi gausoje reiškia būti savo paties požiūriu maksimaliai, aišku ne pilnai, patenkintu finansine padėtimi.

Norint sąmoningai eiti į gyvenimą gausoje, reikalinga treniruoti gausos mąstymą. Be pastangų ir laiko rezultatai sunkiai pasiekiami. Labai svarbu mokėti tuos resursus įsileisti į savo gyvenimą, išmokti jaustis su jais komfortiškai, kad jūsų tai nekeistų, neglumintų, neiššauktų jumyse kaltės, gėdos ar pasididžiavimo jausmo. Turite išmokti jaustis "patogiai" su tuo finansų ir statuso lygiu, kurio siekiate.

Sudarysiu jums 3 mėnesių proto treniruočių programą,  parodysiu, kaip ja naudotis, kad sukurtumėte gausos mąstymą.

Gausos mąstymas - tai ne tik sąskaita banke. Tai žinojimas, ko nori, tai žinojimas, kad visata pilna visko ir gali turėti ko tik širdis geidžia.