Ryšys su pasąmone

05/08/2019

Kodėl svarbu žinoti, kas vyksta su mūsų pasąmone? Ir kam to reikia? 

Ar kada susimąstei, jog daugybę dalykų, kuriuos atliekame nesąmoningai, griauna mūsų gyvenimus? Tikiu, jog žmogui, kuris mažai domisi savimi, suprasti, kaip veikia pasąmonė - sudėtinga. 

Pasąmonė - tai vieta, kurioje sukaupta ir saugoma daugybė mūsų informacijos (net apie 90 procentų), patekusios per emocinio vertinimo formą. Tai tikrų tikriausias lobynas su begaliniais resursais, intuicija, bet taip pat ir  su nuoskaudomis, nuostatomis, su neigiamais, sustabarėjusiais įsitikinimais. 

Tai kaip veikia pasąmonė?

Mintys kuria ateitį
Mintys kuria ateitį

Įsivaizduokite, kaip ramiai ir užtikrintai jaustumėtės, turėdami partnerį, kuris jus aprūpina viskuo, ko reikia: "pasufleruoja" visus jūsų problemų sprendimus, atveria naujas perspektyvas ir nurodo, kaip jomis pasinaudoti. Ar norėtumėte turėti tokį partnerį, kuris visada ateitų į pagalbą tik pašaukus, vestų jus į sėkmę ir neleistų nukrypti nuo jūsų pasirinkto kelio? 

Iš tikrųjų toks partneris egzistuoja ir jis yra jūsų viduje. Tai būtent - jūsų pasąmonė. Pasąmonė žino daug daugiau, negu žinote jūs. O jūsų sąmonė - tai sukaupta gyvenimo patirtis per knygas, žinias, santykius su žmonėmis. JŪSŲ PASĄMONĖ NĖRA APRIBOTA JŪSŲ GYVENIMO PATIRTIMI. Ji, nematomais saitais, sujungta su visata. O kai paklausiate pasąmonės kokio nors jums svarbaus klausimo, tuomet galite sužinoti žymiai daugiau informacijos, negu iš sąmonės. Todėl to lobyno naudojimas turi tokią didžiulę jėgą ir efektyvumą. 

Prisipažinkite sau nuoširdžiai, kaip dažnai klausotės ir bendraujate su savo pasąmone? 

Atsakysite man, jog nežinote, kaip tai daryti? Sveikinu, Jūs esate čia tam, kad pradėtumėte sąmoningai kurti savo gyvenimą palaikant ryšį su pasąmone. Programos "Ryšys su pasąmone" metodai, sujungti su praktika, konkrečiomis rašymo užduotimis, išmoko jus pasinaudoti didžiausio savo lobyno resursais ir galia. Geriausi rezultatai atsiranda "išvalius" tai, kas trukdo ir griauna: "iškasant" nuoskaudas, nuostatas, įsitikinimus. Tik sąmoningas ryšys su pasąmone garantuoja puikius ir trokštamus rezultatus. Registracija į programą rasite čia.