Sėkmės formulė - tavo galvoje. Kaip tai sukurti ir pasiekti? 

05/08/2019

Sėkmės pritraukimo programa

Sėkmė - kiekvienam skirtinga, suvokiame ir siekiame skirtingomis priemonėmis ir būdais.  Daugelis žmonių galvoja, kad jei daug ir sunkiai dirbs,  ateis sėkmė ir viską gyvenime turės, taps sėkmingi. Bet taip nėra. Jei tai būtų tiesa, galbūt sėkmingiausi būtų darbininkai, kurie sunkiai dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Sunkiausias darbas yra mažiausiai apmokamas. Tie, kurie nori sėkmės, nori daugiau uždirbti, kartais imasi daugiau darbų, dirba daugiau valandų, tampa nelaimingi, nes neturi laiko šeimai, laisvalaikiui ir tiesiog gyvenimui. Dažniausiai jie užsidirba, bet ne turtus, o stresą.

Kur čia sėkmės paslaptis?

Pamąstykime kartu. Pavyzdžiui: ar teisinga prielaida, kad rašytojas, kuris parašė dvidešimt knygų, uždirbs daugiau, negu tas, kuris parašė dvi? O jei tos dvidešimt knygų nebus perkamos, o kito rašytojo abi knygos taps besceleriais? Ar darbas turėjo reikšmę tam, kiek jie uždirbs? Jei jūs dirbsite atkakliau už Bilą Geicą, ar tikrai pasieksite daugiau už jį? Ar tikrai sėkmės formulė yra atkaklus darbas?

Tai klaidingas įsitikinimas!!!

Atskleisiu jums paslaptį. Sėkmės raktas yra mūsų galvose. Sėkmė - tai energijos vibracija.  Sėkmės vibracija pritraukia dar daugiau sėkmės. Išmokę naudoti sėkmės vibraciją, ją galite dar ir dar kartą ją naudoti ir traukti sėkmę. Žmonės, kurie tai supranta, susidaro įprotį kurti ir palaikyti savyje sėkmės vibraciją. 

Sudarysiu jums "Sėkmės pritraukimo" 3 mėnesių proto treniruočių programą, parodysiu, kaip ja naudotis, kad sukurtumėte savyje sėkmės vibraciją, kurios pagalba pritrauksite įvykius, situacijas, žmones. To pasekoje tapsite sėkmingi. Maža to, jei tai padarysite įpročiu, tą pačią sėkmės energiją galėsite naudoti visą laiką. Jei jaučiate, kad šiuo metu Jums trūksta būtent sėkmės, padovanokite šią programą sau ir tegul Jūsų gyvenimas įgauna prasmę! Registracija į programą rasite čia.


DZEN BUDIZMO ISTORIJA

Atėjo mokinys pas mokytoją ir klausia:

- Kas yra DZEN?

Mokytojas atsakė:

- Kai mes dirbam - tai dirbam, kai valgom - tai valgom, kai sėdim - tai sėdim, kai miegam - tai miegam. Tai ir yra DZEN.

Mokinys paklausė:

- O ar kiekvienas žmogus to nedaro?

- Ne, - atsakė mokytojas. - kad taip daryti, reikalinga praktika.

Sėkmės formulė - tavo galvoje
Sėkmės formulė - tavo galvoje