Sveikata ir grožis 

04/28/2019

Ar susimąstėte iš kur atsiranda liga?

Mes įpratę manyti, kad liga atsiranda iš išorėje esančių priežasčių: virusai, ekologija, o gal neteisinga mityba. Labai lengvai savo atsakomybę už sveikatą "numetame" ant kitų: gydytojų, vaistininkų. 

Iš tikrųjų yra visai ne taip. Mūsų sveikata ir grožis, ir su jomis susijusių bėdų priežastis - mumyse. Atsiminkite, apie ką galvojote ar kalbėjote prieš susirgdami. Pavyzdžiui: supykę sakote: ,,aš nevirškinu to žmogaus". O po kurio laiko jums sunegaluoja skrandis. Arba sakote: ,,man nuo šito galva plyšta". Po kurio laiko - migrena. Pažįstamos situacijos? Kas tai? Sutapimai? Mokslininkai įrodė, kad apie 90% negalavimų nuo paprasto peršalimo iki infarkto priskiriami psichosomatiniams ir yra tiesioginiai mūsų minčių rezultatai.

Šiais laikais psichosomatika - oficiali medicinos šaka, kuri nagrinėja sąryšį tarp psichologinių nuostatų ir ligų.

Įrodyta, kad:

  • virusinės ligos būna mūsų minčių kūrinys, iššauktas mūsų chroniško nuovargio (giliai pasąmonėje žmogus nori pailsėti). 
  • Kelio skausmas - žmogus eina ten, kur nenori. Jei tai darbas, skausmas gali nurimti nustojus vaikščioti į tą darbą.
  • Gerklės ligos - kažkas neišsakyta. 
  • Kvėpavimo takų ligos - žmogus negali atsipalaiduoti ir įkvėpti gyvenimo pilna krūtine. 
  • Nugaros problemos (radikulitas) - neišspręstų problemų atidėliojimas. Žmogus negali atsitiesti po neišspręstų problemų naštos.
  • Svorio problemos ekspertų įsitikinimu priklauso ne tiek nuo besaikio valgymo, kiek nuo psichologinių nuostatų. Žmogus po svoriu slepiasi nuo išorinio pasaulio.

Mūsų pasąmonė turi beribes galimybes. Galinga gydomoji jėga slypi kiekvieno mūsų pasąmonėje, nepriklausomai nuo profesijos, charakterio, amžiaus ar socialinio statuso. Sveikata - mūsų turtas. Kurkime ir saugokime sveikatą ir grožį sąmoningai.

Kaip sąmoningai kurti?

Sudarysiu jums 3 mėnesių proto treniruočių "Sveikata ir grožis" programą, parodysiu, kaip ja naudotis, kad galėtumėte susigrąžinti jau prarastą sveikatą, išlaisvinti save nuo ligų. Patys geriausi ir efektyviausi rezultatai pasiekiami  tada, kai žmogus 100 proc. naudojasi programos metodais..